• Październik 2023

• A już w pazdzierniku w Dzień Edukacji Narodowej była okazja do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. I właśnie z tej okazji 13 października 2023 r. odbyły się szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 3a i 3b uświetnili ten wyjątkowy dzień wcielając się w rolę dziennikarzy. Były również występy artystyczne i drobne upominki. W drugiej części uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Kusy, która posłała wiele ciepłych i miłych słów w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi i administracji. Podkreśliła swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków składając życzenia. Na zakończenie uroczyście wręczyła pracownikom szkoły przyznane nagrody Dyrektora. Oprawa muzyczna oraz fotorelacja były możliwe dzięki sprzętowi zakupionemu z programu Laboratoria Przyszłości, a drukarka 3D zakupiona z programu Laboratoria Przyszłości wydrukowała dla nauczycieli świetlicy szkolnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego super głośne gwizdki.