• DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE

Informujemy, że od 7 września 2023r. tj. czwartek planujemy uruchomić stołówkę szkolną,

w związku z powyższym, zainteresowanych Rodziców zapraszamy do pobierania i wypełniania dostępnej na stronie deklaracji oraz umowy do korzystania z wyżywienia w stołówce szkolnej(pdf) wraz z klauzulą informacyjną i niezwłocznego dostarczenia do szkoły. (aktualizacja umowy 31.08.23r.)

Dokumenty te będzie można wypełnić również w pokoju intendenta.

Uczeń będzie uprawniony do korzystania ze stołówki szkolnej dopiero po złożeniu w/w podpisanych dokumentów.

Cena jednego obiadu wynosi 6,00 zł.

Opłaty pobierane są „z dołu”. (tzn. że za obiady wydane we wrześniu, dokonujemy wpłaty od 1-15 października). Aby uniknąć naliczenia odsetek, wpłaty należy wykonywać wcześniej, aby 15 dnia m-ca były już zaksięgowane na koncie. Prosimy również o dokładne dokonywanie naliczonych opłat (bez stosowania zaokrągleń).

Dane do płatności: Bank PKO BP nr konta  68 1020 3974 0000 5702 0178 2952

Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. J. Korczaka 10, 09-408 Płock

Wysokość opłat można uzyskać:

• na paskach opłat, które dzieci otrzymują od wychowawcy pierwszego dnia miesiąca.
          • drogą elektroniczną, po wcześniejszym podaniu adresu e- mail,
          • dostęp do portalu dla rodziców w celu pobrania danych dot. płatności za obiady -    www.mobiportal.pl
          • telefonicznie – tel. szkoły 24 367 19 26

Informujemy, że w przypadku dwójki dzieci, rodzice mogą dokonać wpłaty jednym przelewem sumując kwoty i wpisując w tytule nazwisko i imiona dzieci.

W przypadku planowanej rezygnacji z posiłków (np. na skutek choroby) Rodzice zobowiązani są zgłosić nieobecność osobiście lub telefonicznie 024 367-19-26 do intendenta szkoły nie później, niż w pierwszym dniu nieobecności do godz. 8.00. Bez zgłoszenia, mimo nieobecności dziecka, opłata będzie naliczana

Obiady wydawane są od godz. 10.50 do 13.45 z odpowiednim podziałem na klasy.

Jeśli posiłki finansowane są przez MOPS lub GOPS – świadczeniobiorca zobowiązany jest niezwłocznie po otrzymaniu decyzji dostarczyć ją do intendenta szkoły.