• Czym jest SKO?

• WEJDŹ NA STRONĘ SKO nokliknij logo SKO

Nasza szkoła bierze udział w programie Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego. Opiekunem SKO jest p. Bogumiła Piotrowska (sala 24).

Bezpłatne konta dla szkół to unikatowe na polskim rynku rozwiązanie, umożliwiające zarówno bieżące rozliczenia, jak i zbieranie środków na konkretne cele. W ramach programu SKO dziecko będzie mogło korzystać z konta, które jest:

• unikalne- daje możliwość korzystania z pierwszego dedykowanego dzieciom nowoczesnego serwisu, który wspiera edukację finansową najmłodszych;
          • atrakcyjne oprocentowanie -cotygodniowa kapitalizacja odsetek, szczegóły na www.pkobp.pl/sko;
          • bezpłatne - założenie i prowadzenie konta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami;
          • bezpieczne - wypłata z konta jest możliwa u nauczyciela opiekuna SKO (jeśli do 10zł to przez ucznia, a kwoty wyższe- przez rodziców/ opiekunów prawnych).

Jeśli zdecydujemy się założyć konto dziecku, należy wypałnić wniosek i złożyć go do nauczyciela opiekuna.

wniosek do pobrania