• Regulamin wypożyczalni

REGULAMIN  WYPOŻYCZALNI

1. Zbiory wypożyczalni służą wszystkim uczniom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły, a także rodzicom uczniów.
          2. Ze zgromadzonych w wypożyczalni książek można korzystać, wypożyczając je do domu.
          3. Jednorazowo można wypożyczyć dwie książki. Przeczytane książki należy zwrócić do biblioteki, gdyż czekają na nie inni czytelnicy.
          4. Lektury wypożyczane są zgodnie z harmonogramem.
          5. Nauczyciele mogą wypożyczać do pracowni komplety książek.
          6. Zbiory wypożyczalni są naszą wspólną własnością. Wypożyczone książki należy chronić przed zniszczeniem lub zgubieniem.
          7. Czytelnik, który zgubił książkę jest zobowiązany do odkupienia takiej samej bądź innej - wskazanej przez bibliotekarza.
          8. Uczniowie mogą wypożyczać książki na okres wakacji. Muszą je oddać w pierwszym tygodniu września.