• Rozstrzygnięcie konkursu " Aktywne ferie zimowe"

• Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs Lego "Aktywne ferie zimowe" został rozstrzygnięty.

Z zaciekawieniem oglądaliśmy pomysły młodych uczestników oraz Ich rodzin. Kreatywność nie znała granic 🙂

Po burzliwych naradach, jury konkursowe wybrało zwycięskie prace.

I miejsce - Agnieszka Pessel

I miejsce - Stanisław Jeżak

III miejsce - Gniewosz Bandurski

Wyróżnienie - Wojciech Sarwiński

Wyróżnienie - Helena Stasinowska

🎉🎊 Gratulujemy!

• Pamiętamy

• Kolejna roocznica rozstrzelania niewinnych 79 Płocczan przez niemieckich okupantów . Tu przy ulicy H. Sienkiewicza 19 stycznia 1945 roku Niemcy najpierw rozstrzelali a później spalili zwłoki 79 mieszkańców Płocka i okolic . Chwała Bohaterom .!

• Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

• Jak co roku SP20 wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Tym razem Orkiestra zagrała pod hasłem:

Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Naszym wolontariuszom udało się zebrać imponującą kwotę 3 536 złotych. Dzielni uczniowie kwestowali w szkole oraz na ulicach naszego miasta.

Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie całej społeczności szkolnej!

• Wyróżnienia w konkursie literackim

• Z radością informujemy, iż uczennice klasy 3a, Agnieszka Pessel oraz Oliwia Lubomska otrzymały wyróżnienie w międzypowiatowym konkursie literackim "Nasze Boże Narodzenie" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego.🎉🎊Gratulujemy!!!

• BohaterOn

• Uczniowie z kl.5s i 6a uczęszczający na koło historyczne brali udział w ogólnopolskiej akcji BohaterOn w Twojej Szkole 2023 – włącz historię, upamiętniającej 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i pielęgnującej pamięć o uczestnikach tego wydarzenia realizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. W ramach tej akcji zostały przeprowadzone zajęcia według scenariusza organizatora oraz materiałów przygotowanych przez nauczyciela i uczniów. W nagrodę otrzymaliśmy dyplomy oraz gry ,, Cenzura”.

Link do materiałów.

• Świąt czar

• Chociaż za oknem chlapa, my wspominamy magiczny czas Świąt. W tym pięknym okresie powstają kreatywne ozdoby i podarunki. Zarówno grupa 4 świetliczaków jak i uczniowie uczęszczający na zajęcia z robotyki dekorowały pyszne i pachnące pierniki. Z klocków Lego powstały kreatywne projekty sań Św. Mikołaja oraz reniferów. ☃️❄️🎅

• "Odkryj z nami Płock"