Drodzy Uczniowie, Rodzice,Nauczyciele
oraz wszyscy, sympatycy naszej szkoły.
Boże Narodzenie to wyjątkowy i piękny czas niosący radosne przesłanie, napełniający otuchą wszystkie serca.To czas pachnący pomarańczami i cynamonem, skrzący się światłem świec, brzmiący kolędami.
Z okazji nadchodzących świąt życzę Państwu:
pokoju i miłości, zrozumienia i poczucia bliskości z tymi,którzy otaczają nas na co dzień.Oby ta grudniowa noc obdarowała nas radością, szczęściem i odpoczynkiem od trosk powszednich,a kolejny rok obfitował w wiele łask i życzliwych uśmiechów.
Niech ofiaruje on optymizm, wytrwałość oraz poczucie spełnienia.
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2022.
Elżbieta Kusy
Dyrektor Szkoły PodstawowejNr20
w Płocku
