• Regulamin czytelni

REGULAMIN CZYTELNI

1. Przed wejściem do czytelni należy pozostawić plecaki w miejscu wyznaczonym przez nauczyciela bibliotekarza.
          2. Zbiory czytelni służą wszystkim uczniom, nauyczycielom i innym pracownikom szkoły, a także rodzicom uczniów.
          3. Uczniowie ze zbiorów czytelni mogą korzystać tylko na miejscu. Nauczyciele mogą je wypożyczać do pracowni lub do domu.
          4. Każdy czytelnik ma wolny dostęp do półek i sam może wybierać książki z księgozbioru podręcznego oraz czasopisma. W każdej chwili może poprosić o pomoc nauczyciela bibliotekarza.
          5. Wykorzystane książki lub czasopisma należy zwracać nauczycielowi bibliotekarzowi.
          6. Roczniki czasopism mogą być przekazywane do pracowni przedmiotowych.
          7. Wszyscy czytelnicy powinni dbać o ład i porządek w czytelni.
          8. W czytelni obowiązuje cisza.
          9. Po skorzystaniu ze zbiorów należy wpisać się do zeszytu odwiedzin czytelni.